Науково-практичний семінар в ПАУ

Семінари в ПАУ — це завжди живий обмін думками, цікаві теми для обговорення та нові знання.

В Пенітенціарній академії України пройшов науково-практичний семінар на тему «Ухилення від сплати податків — адміністративно-правова кваліфікація».

На заході розглянули проблемні питання, пов’язані із ухиленням та несплатою податків в Україні, кваліфікацією даного правопорушення та перспективами розвитку інституту відповідальності за податкові правопорушення.

Серед учасників заходу — здобувачі вищої освіти, слухачі та науково-педагогічні працівники Академії. Присутні розкрили зміст і сутність податкового контролю в Україні, адміністративної відповідальності за несплату податків, а також підкреслили необхідність удосконалення правового механізму, що стосується цих важливих питань.

Захід організувала та провела кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету ПАУ.