«Технології психологічного впливу» – тема тренінгового заняття, яке відбулося в Пенітенціарній академії України 12 квітня. Ініціювала проведення заходу філія Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області у рамках широкої співпраці ПАУ з пенітенціарними установами України.
Тренінгове заняття провели доцент кафедри психології ПАУ Ірина Волеваха і слухачка магістратури 354 навчальної групи Марія Лівик. Учасники заходу – співробітники Деснянського, Новозаводського в місті Чернігові та Чернігівського районних відділів пробації. Під час тренінгу розглянули поняття «психологічний вплив», його структуру, відпрацювали корисні методи й техніки.
Здатність здійснювати психологічний вплив під час виконання професійних завдань є однією з ключових компетенцій працівників ДКВС. Тому організатори заходу і тренери сподіваються, що здобуті під час тренінгу навички та вміння знадобляться учасникам у їх професійній діяльності.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/1a-1024x492.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1024x544.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/7-819x1024.jpg)