інструктор центру

майор внутрішньої служби

ORCID: 0000-0001-9353-6805

Біографічна довідка:

У 2014 році закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «Управління персоналом» – бакалавр.

У 2016 році закінчив Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» – магістр.

Наукові інтереси:

Тактико-спеціальна підготовка працівників Державної кримінально-виконавчої служби України.

Публікації останніх років:

1.  Малінковська О.В., Гусак М.Б., Тимощук О.І. Місце Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Національному превентивному механізмі щодо захисту прав та законних інтересів засуджених та ув’язнених. Науковий журнал «Науковий вісник Сіверщини. Серія: Право». С. 100-113.
  2. Бруневич В.М., Малінковська О.В., Тимощук О.І. Право на трансплантацію органів як право четвертого покоління: основні проблеми реалізації в Україні: Науковий журнал «Наукові перспективи» 2022. № 12(30) 2022. С. 287-299.
  3. Малінковська О.В., Тимощук О.І., Бруневич В.М. Зарубіжний досвід функціонування пенітенціарних систем: перспективи вдосконалення законодавства України: Науковий вісник Сіверщини. Серія: Право : науковий журнал / Академія Державної пенітенціарної служби. Чернігів : Академія ДПтС, 2023. № 1 (18). С.57-71.

Тези наукових доповідей:

1. Особливості реалізації окремих прав людини та громадянина за умов введення воєнного стану: Малінковська О.В., Тимощук О.І. : МАУП, Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні: зб. наук. пр. / гол. ред. Л. Г. Білий. Хмельницький : Вид-во Хмельниц. ін-ту МАУП, 2023. Вип. 12. С. 107-117.
  2. «Профілактика кримінальних правопорушень в місцях позбавлення волі». Малінковська О.В., Тимощук О.І. : Актуальні питання державотворення та захисту прав людини в Україні: зб. наук. пр. / гол. ред. Л. Г. Білий. Хмельницький: Вид-во МАУП, 2022. Вип. 11. С. 96-99.
  3. Кримінальна відповідальність неповнолітніх. Особливості та порядок притягнення до відповідальності: Тимощук О.І., Малінковська О.В., Льоренс Д.В.:МАУП, 2023. С. 130-137.
  4. Льоренс Д.В., Тимощук О.І. Ресоціалізація засуджених: досвід зарубіжних країн. ХІІ Всеукраїнська заочна науково-практична  конференція «Кримінально-виконавча система України та її роль в розбудові правої і соціальної держави», 01 грудня 2023 року.