Якісна освіта полягає в можливостях ефективно використовувати отримані знання на практиці та успішно будувати свою кар’єру сьогодні.
Пенітенціарна академія України регулярно розширює перспективи працевлаштування для своїх випускників. Тісна співпраця з роботодавцями, постійне вдосконалення освітніх програм та орієнтація на актуальні тенденції ринку праці відкривають нашим здобувачам вищої освіти унікальні можливості для проходження практики, стажування і професійного зростання.
У 2023 році в ПАУ було створено дорадчий орган — Раду роботодавців Пенітенціарної академії України. Перше засідання Ради відбулося сьогодні, 20 грудня.
З вимогами й тенденціями ринку праці учасників ознайомив голова Ради, начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій ГРЕЧАНЮК. Під час засідання було затверджено план роботи Ради роботодавців ПАУ на ІІ семестр 2023/2024 навчального року.
Упевнені, що наші випускники продовжуватимуть успішно і сповна реалізовувати свій потенціал попри війну й інші реалії.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-na-sajt-1024x562.png)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-na-sajt-473x1024.jpg)