Круглий стіл «Правовий статус ув’язнених та засуджених»

Пенітенціарна система в сучасному світі виступає мірилом цивілізованості та демократичності країни. Саме тому активна робота над формуванням системи, в основі якої лежать принципи дотримання прав людини і громадянина, є основним завданням нинішньої Стратегії реформування.

Актуальним питанням забезпечення належних умов ув’язнених та засуджених в умовах війни був присвячений круглий стіл на тему «Правовий статус ув’язнених та засуджених», який пройшов у Пенітенціарній академії України сьогодні, 7 грудня.

Захід організували та провели науково-педагогічні працівники Інституту професійного розвитку ПАУ.

З доповідями виступили заступник начальника відділу формування та супроводу освітніх програм Інституту Ірина МАКОГОНЧУК, заступник начальника Інституту Євген БОРИСЕНКО, заступник начальника ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор» із соціально-виховної та психологічної роботи Вадим ОСТАПЮК, викладачі Інституту та адвокат Ірина СМІРНОВА.