«Я знаю вас, нащадки запорожців,
Я вірю вам і низько б’ю чолом…»
Олександр Олесь
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_20231205_143552-768x1024.png)
Книжкову виставку до Дня Збройних сил України, присвячену нашим захисникам і захисницям, презентують 6 грудня співробітники наукової бібліотеки Пенітенціарної академії України.
Виставка ознайомить відвідувачів з історією створення і становлення Збройних сил України як військової організації, розповість про важливість українського війська нині, під час російсько-української війни, коли силою зброї, мужності й жертовності наші воїни захищають державність незалежної України.