Модельне засідання Організації Об’єднаних Націй

З нагоди відзначення Міжнародного дня Організації Об’єднаних Націй Наукове товариство Академії спільно з Курсантсько-студентським самоврядуванням Академії провели модельне засідання Організації Об’єднаних Націй для здобувачів вищої освіти факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних і юридичних осіб та юридичного факультету.

Модератори заходу – голова Наукового товариства Ірина Борко та голова Курсантсько-студентського самоврядування Іван Заболотній. Порядок денний був «Про обговорення питання щодо забезпечення кібербезпеки людини в умовах неконвенційної (гібридної) війни». Учасники мали нагоду представити різноманітні країни-учасниці ООН та обговорити особливості захисту кібербезпеки в цих країнах.

Наприкінці доповідей учасники обговорили шляхи вдосконалення міжнародного інституційно-правового механізму забезпечення кібербезпеки людини в умовах неконвенційної війни.