Школа тренерів у дії

Закріплення знань і формування навичок командної співпраці – це те, що ставили на меті занять з дисципліни «Інформаційні технології» упродовж 18–19 вересня.

Замість звичного формату «запитання-відповідь» старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки Олександр Кузнєцов організував цікавий тренінг, де здобувачі вищої освіти 124-126 навчальних груп створювали інтелект-карти, систематизуючи знання, отримані на лекції.

Для проведення такого заняття в навчальній аудиторії знадобились лише 4 аркуші формату A2, картки з термінологією, клей та кольорові олівці. А для онлайн-занять через Zoom було використано можливості вебсервісу Canva – «Білі дошки». Це дозволило командам редагувати свої картки, об’єднавшись у віртуальних кімнатах.

Активність учасників, бажання вчитися, розуміння важливості командної взаємодії зробили ці заняття більш цікавими та захопливими.