Програма університет молодих лідерів «Key Generation»

Навчальний процес продовжує набирати своїх обертів. А насичене та змістовне позааудиторне життя приносить нові яскраві враження та корисні навички здобувачам вищої освіти Академії Державної пенітенціарної служби.

Вони активно прокачують свої лідерські та управлінські навички,  а також вчаться ефективно вирішувати проблеми та приймати виклики сучасного життя в програмі для молоді – університет молодих лідерів «Key Generation».

Насичена програма навчання включає в себе змістовні та корисні лекції, семінари, тренінги та практичні заняття від досвідчених викладачів. Навчання триватиме до грудня 2023 року. А нещодавно вже пройшла незабутня офлайн зустріч у Києві, до якої доєднався здобувач вищої освіти Академії Олександр Ворушило.

З нетерпінням чекаємо на те, як цей проєкт допоможе нашій молоді розширити свій кругозір.

Спостерігайте за яскравими новинами Академії та підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх подій – Академія Державної пенітенціарної служби.