Вступний вебінар «Програма ЄС Еразмус+ у сферах молоді та спорту»

Науково-педагогічні працівники Академії Державної пенітенціарної служби – завідувачка кафедри адміністративного, цивільного та господарського права і процесу доктор юридичних наук, професор Світлана Ніщимна, професор кафедри економіки та соціальних дисциплін доктор філософських наук, професор Наталія Доній та доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін кандидат історичних наук, доцент Алла Попружна – долучилися 23 серпня до вступного 5-годинного вебінару «Програма ЄС Еразмус+ у сферах молоді та спорту: можливості конкурсів 2023–2024 рр.».

Мета участі – отримання інформації щодо переваг та можливостей Еразмус+ у сферах молоді та спорту. Навчання дозволить надалі (протягом 6–27 вересня) бути залученими до серії покрокових вебінарів щодо підготовки до участі в конкурсах, пошуку партнерів та ідейної пропозиції. Як результат, це формування необхідних навичок для вдалого написання проєктів у рамках програми ЄС Еразмус+ та нові можливості знайти партнерські організації, синергія з якими сприятиме успіху в отриманні грантів і реалізації майбутніх проєктів.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу

Кафедра економіки та соціальних дисциплін