Програма службової підготовки передбачає щорічні комплексні заліки, спрямовані на закріплення та оновлення у плановому порядку необхідних знань, умінь, навичок та готовності осіб рядового і начальницького складу Академії Державної пенітенціарної служби до професійної діяльності.
За підсумками 2022-2023 н.р. особовий склад підтверджував свої знання з наступних дисциплін:
- спеціальна підготовка,
- гуманітарна підготовка,
- безпека життєдіяльності,
- психологічна підготовка,
- фахова підготовка, та
складав контрольні нормативи із фізичної підготовки: - біг на 100 м та 1000 м,
- віджимання або підтягування (на вибір).
За результатами перевірки особовий склад Академії ДПтС продемонстрував належну підготовку та фізичну готовність на достатньому рівні для подальшої службово-професійної діяльності.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport7.jpeg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport8.jpeg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport9.jpeg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport10.jpeg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport1.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport2.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport3.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport4.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sport5.jpg)