12 травня здобувачі вищої освіти Академії ДПтс відвідали літературно-музичну композицію «Я слухаю співи, яких ніхто не чує: то співає моя душа…», присвячену Михайлу Коцюбинському.
Цей захід відбувся у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка за участю капели бандуристів імені Остапа Вересая обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм і заслуженого артиста України Олексія Биша.
Дякуємо організаторам за запрошення.
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684229160844.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684229160803.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684229160822.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684229160879.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684229160895.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684229160861.jpg)