З нагоди 37-х роковин Чорнобильської катастрофи для здобувачів вищої освіти розгорнуто виставку в науковій бібліотеці «На Чорнобиль журавлі летіли…»; проведено інформаційно-освітню тематичну лекцію «Чорнобильська катастрофа: таймлайн трагедії та наслідки для всього світу»; організовано перегляд документального фільму «Дзвін Чорнобиля», пізнавально-історичних роликів «Що приховує Чорнобиль…» та «Чорнобиль у серці України», а також перегляд у Національному музеї «Чорнобиль» постійно діючої віртуальної виставки інтерактивного музейного мультимедійного науково-інформаційного проєкту «Вогонь Чорнобиля. 1987 – 2020».
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5354986699945526469_y.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5354986699945526467_y.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5354986699945526464_y.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5355197956501914736_y.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5355197956501914740_y.jpg)
![](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_5355197956501914739_y.jpg)