7 лютого 2020 року проведено круглий стіл на тему: «Ключові елементи успішної системи пробації», який відбувся на базі філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області.
Метою заходу стало обговорення актуальних питань, пов’язаних з проблемами впровадження пробації в Україні відповідно до міжнародно-правових стандартів.
Академію представляли: начальник кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Наталія Разумейко, заступник начальника кафедри тактико-спеціальної підготовки Олександр Ткаченко, старший викладач кафедри кримінального, кримінально-виконавчого права та кримінології Людмила Олефір.
Особливу зацікавленість у здобувачів Академії викликало спілкування з практичними працівниками: начальником філії Євгенієм Скалюном, начальником Чернігівського районного сектору Наталією Дудкою, старшими інспекторами Чернігівського районного сектору Юлією Мех та Наталією Андрушко, а також інспектором Чернігівського районного сектору Дариною Мех.
Результатом круглого столу для науково-педагогічних працівників та здобувачів Академії став отриманий безцінний науково-практичний досвід. Обговорювалися питання впровадження в освітній процес кейсів практичного спрямування з проблем пробації для здобувачів спеціальностей 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія» різних рівнів вищої освіти.
Також відбулись урочисті заходи з нагоди 5-ї річниці прийняття Закону України «Про пробацію». Розділити радість святкування співробітники філії запросили постійних партнерів уповноважених органів з питань пробації, які є невід’ємною складовою у досягненні головної мети пробації, а саме – безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених.
Запрошені на урочистості були нагороджені подяками Державної установи «Центр пробації» та філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області. Приємно, що колектив Академії Державної пенітенціарної служби також отримав подяку за співпрацю.
Наприкінці Євгеній Скалюн подякував усім присутнім та наголосив на важливості взаємодії служб для забезпечення ефективної діяльності у напрямку повернення особи, яка перебуває у конфлікті із законом, до суспільного життя та реінтеграції в соціумі.