01 червня 2018 року до Дня захисту дітей у кіноклубі Академії в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся показ фільму «Трудний». У стрічці йде мова про роботу дитячого денного притулку «Місто сонця», який існує в Донецьку з 2002 року,та його вихованців. У 2007 році, коли йшли зйомки цієї кінокартини, кількість дітей-сиріт в Україні досягала 150 000 осіб. Інтернати були переповнені, а робота приватних дитячих центрів не регламентувалася законодавчою базою.
![Засідання кіноклубу Docudays UA](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2018/06/34335433_1547810742012628_600491884598525952_n-Kopirovanie.jpg)