23 грудня 2017 року в Академії Державної пенітенціарної служби відбулося новорічне свято для дітей співробітників Академії. Дід Мороз та Снігуронька, Баба Яга та розбійники, добра чарівниця із зайчатами влаштували незабутнє свято для малечі і подорож у новорічну казку. Цікаві конкурси для дітей та їхніх батьків викликали у всіх веселі посмішки. А поринути в атмосферу новорічної казки вдалося завдяки зусиллям колективу клубу Академії. Усі малюки отримали солодкі подарунки та позитивні емоції.
![Новорічне свято для дітей співробітників Академії](http://academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2017/12/IMG_5551-000000.jpg)