Курсанти Академії взяли участь у заходах щодо вшанування пам’яті жерт Корюківської трагедії під час Другої світової війни.
1-2 та 9 березня 1943 року вбито і спалено близько 7 тисяч людей, у тому числі дітей. Ці події ввійшли в історію як наймасштабніша та найжорстокіша каральна акція нацистів у Другій світовій війні, під час якої було повністю знищене поселення з усіма мешканцями.
1 березня 1943 року в Корюківку на Чернігівщині прибув нацистський каральний загін. Всіх мешканців зганяли у великі будинки й розстрілювали, а будинки зпалили. Акція тривала й наступний день, а через тиждень, 9 березня, карателі повернулися, щоб допалити Корюківку і добити вцілілих. Після закінчення Другої Світової війни і визволення України, радянська влада старанно замовчувала факти про ці страшні події, адже цієї трагедії можна було уникнути – партизанське з’єднання Федорова, яке діяло в районі села, було вдесятеро більше за всю групу каральних нацистських підрозділів, які вбивали корюківчан. Увійшовши в історію сумною сторінкою, Корюківська земля стала символом всіх безвинно убієнних громадян і дощенту спалених нацистами населених пунктів України.
Хвилиною мовчання вшанували всі учасники мітингу-реквієму «Ми будем вічно пам’ятати і світові забути не дамо» безневинно убієнних корюківчан та поклали квіти до підніжжя Меморіалу. Захід завершився поминальною літією в урочищі Гай на місці перепоховання жертв Корюківської трагедії в Меморіальному комплексі пам’яті жителів населених пунктів України, знищених нацистськими окупантами.