Заняття за участі Олександра Данича

Змістовні лекції, живі дискусії, практичні заняття за участю кращих експертів-практиків незамінні для освітнього процесу в Пенітенціарній академії України.

У стінах ПАУ відбулось заняття за участю адвоката, члена ради адвокатів Чернігівської області, керівника адвокатського бюро «Данич та партнери» Олександра ДАНИЧА на тему «Особливості правового статусу позивача та відповідача в цивільному судочинстві».

Під час лекції молодь ПАУ дізналась про проблемні питання та сучасні тенденції визначення особливостей сторін цивільного процесу, а саме:

• належність сторін у цивільному процесі;
  • визначення процесуально-правового статусу позивача та відповідача в різних категоріях справ;
  • заміна сторін у цивільному процесі;
  • процесуальне правонаступництво тощо.

Заняття було організовано кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету.