Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців і студентів «Філософія. Філологія. Культура. Освіта: слово молоді» відбулася 26 березня в режимі онлайн.

Співорганізатори конференції – Пенітенціарна академія України, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Childhood Education International, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка та Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

У заході взяли участь понад 100 викладачів, магістрів, курсантів, аспірантів і студентів. Під час проведення конференції молоді науковці мали можливість презентувати результати наукових досліджень, обмінятися ідеями та досвідом, обговорити проблеми сучасної освіти, а крім того – зміцнити дружні стосунки з представниками інших закладів вищої освіти.

Цього року до оргкомітету надійшло понад 100 наукових доповідей, що стосувалися найгостріших проблем в освіті, філології, філософії та культурі. Спікери ознайомили присутніх з різними аспектами сучасного освітнього процесу, лінгвістичними особливостями англо- та україномовного дискурсу, питаннями методики навчання іноземних мов тощо. Усі доповіді, представлені англійською та українською мовами, будуть надруковані у збірці тез доповідей учасників конференції. Кожен учасник отримає сертифікат.

Ця традиційна науково-практична конференція є запорукою якісної та плідної наукової і подальшої практичної діяльності молодих науковців і студентів.