Відкрита лекція «Мімікрія поведінки військовополоненого в умовах полону»

Війна – це не лише жорстокі битви, дипломатія, перемоги чи поразки, це ще й історії військовополонених. Реалії сьогодення підкреслюють важливість знання правил поведінки в полоні для збереження власного життя.

Сьогодні, 20 березня, в Пенітенціарній академії України відбулася відкрита лекція «Мімікрія поведінки військовополоненого в умовах полону». На занятті старший науковий співробітник наукового відділу організації досліджень науково-методичного центру організації наукової та науково-технічної діяльності Національного університету оборони України, розробник авторського тренінгу мімікрійної поведінки військовополонених «Хамелеон», доктор філософії в галузі психології, полковник Віталій АПАЛЬКОВ детально розповів учасникам про основні правила та стратегії мімікрійно-пристосувальної поведінки в умовах, які становлять загрозу життю.

Отримана на лекції інформація – це важлива зброя та захист у критичних ситуаціях. Дієвість опрацьованих практик підтверджується особистим досвідом звільнених з полону осіб. Адже нетипові ситуації вимагають від людини нетипових дій, які рятують життя.

Захід організували кафедра психології та юридичний факультет Пенітенціарної академії України.