Вебінар на тему «Як подати дисертації в базу PQDT Global»

«Як подати дисертації в базу PQDT Global» – тема вебінару, в якому взяла участь бібліотекарка наукової бібліотеки Аліна Павлюк з метою проведення інформаційної підтримки наукової роботи та досліджень у Пенітенціарній академії України.

Організатори вебінару –  представники компанії Clarivate Ірина Тихонкова, консультант з успіху клієнтів, і Майнхард Кеттлер, менеджер з партнерства, та Ірина Хорошок, бібліотекарка, відповідальна за інформаційну підтримку науковців Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Учасники заходу ознайомилися з базою даних ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT) ™ – це найповніша у світі мультидисциплінарна колекція дисертацій з 65 країн, що налічує понад 5 мільйонів рефератів і 3 мільйони повних текстів робіт з тисяч університетів.

У 2023 році в колекції з’явилися дисертації Національного університету «Києво-Могилянська академія». Ірина Хорошок поділилася своїм практичним досвідом, продемонструвавши учасникам покрокову інструкцію, як розміщувати дисертації до бази даних, та ознайомила з етапами доставки електронних дисертацій до ProQuest.