Цивільний кодекс України – джерело цивільного права

01 березня 2016 року в рамках Плану основних заходів Академії Державної пенітенціарної служби, кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу було проведено науково-практичний семінар на тему: «Цивільний кодекс України – джерело цивільного права».

Під час роботи семінару розглянуто актуальні питання дотримання цивільних та спадкових прав осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань та проаналізовані основні положення Цивільного кодексу України.

У роботі семінару взяв участь начальник юридичного факультету, кандидат юридичних наук Царюк С.В., який активно дискутував з даної теми.

У проведення семінару брали участь: завідувач кафедри, доктор юридичних наук, професор Ніщимна С.О., доценти кафедри, кандидати юридичних наук Сикал М.Н. та Ткаченко О.Г., старший викладач кафедри Клименко С.В., кандидат юридичних наук Шамрук Н.Б., кандидат технологічних наук, доцент Аніщенко В.О.

У роботі семінару прийняли активну участь курсанти та студенти 2-го курсу, а з доповідями та презентацією виступили курсанти 128 та 126 навчальної групи Радисюк Я., Фещенко М., Рибак Ю.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу Академії ДПтС