Тренінговий семінар для освітян в Чернівцях

Тренінговий семінар для освітян «Викладання єврейсько-української історії ХХ століття» від інституту Centropa відбувся в Чернівцях з 8 по 10 березня.

Близько 30 викладачів і вчителів з усієї України зібралися в Чернівцях, щоб поринути у воркшопи, екскурсії, майстер-класи, дискусійні майданчики, присвячені різним аспектам українсько-єврейської історії та методикам запровадження матеріалу в освітній процес.

Від Пенітенціарної академії України у семінарі взяли участь в. о. начальника відділу наукової діяльності та міжнародного співробітництва Аліна Квітка і доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін Алла Попружна.

Захід був дуже насичений: учасники семінару переглянули й обговорили фільми інституту Centropa – «Повернення до Рівного. Історія Голокосту» та «Послання з майбутнього. Боснія вітає Україну», інтерактивно попрацювали в невеликих групах з метою розроблення планів занять; послухали лекції з українсько-єврейської історії від чернівецького краєзнавця Миколи Кушніра, познайомилися з розробками й методичними рекомендаціями щодо використання матеріалів інституту Centropa на заняттях, відвідали єврейський цвинтар Чернівців, доторкнулись до єврейської культури завдяки концерту від Тетяни Сукоркіної та Олени Сім’єн.