Робоча зустріч із заступником директора Центру пробації

Робоча зустріч між заступником директора Державної установи «Центр пробації» Оленою Суботенко, заступником начальника Інституту професійного розвитку Володимиром Пармінським, в.о. завідувача кафедри підвищення кваліфікації працівників пробації Крістіною Сіренко, начальником кафедри психології Оксаною Мірошниченко та провідними фахівцями-практиками з питань пробації та її цифровізації – Наталією Дудкою та Олександром Кузнєцовим відбулася 1 лютого в Пенітенціарній академії України.

Головна мета зустрічі – напрями вдосконалення професійного підвищення кваліфікації працівників уповноважених органів з питань пробації, оновлення та актуалізація їх професійних знань, умінь і навичок, що дають змогу підвищувати продуктивність праці і максимально якісно виконувати функціональні обов’язки.

Під час спілкування Олена Суботенко зосередила увагу на різних аспектах функціонування інституту пробації, зокрема професійну підготовку працівників Центру пробації, реалізації пробаційних програм, які мають виховний вплив на правопорушників та сприяють соціальній адаптації і реінтеграції їх у суспільство. До того ж зробила акцент на актуальності і практичній значущості європейського досвіду становлення інституту пробації. Оскільки все більшого значення набуває цивілізований шлях роботи з правопорушниками у вигляді пробації.

Крім того, було обговорено напрями трансформації діяльності пробації в Україні у цифровий формат в умовах сучасних технологій.