Перший випуск за професією “Молодший інспектор” в ПАУ

Особлива подія в Пенітенціарній академії України!

Сьогодні, 22 березня, Інститут професійного розвитку ПАУ вперше випустив 228 здобувачів освіти за професією 5163 «Молодший інспектор (пенітенціарна система)» на другому (базовому) рівні професійної (професійно-технічної) освіти за спеціалізаціями:

• молодший інспектор відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань;
  • молодший інспектор відділів режиму і охорони установ виконання покарань, слідчих ізоляторів;
  • молодший інспектор відділів охорони установ виконання покарань.

Упродовж двох місяців слухачі наполегливо опановували нові спеціалізації: здобували унікальні знання, дізнавалися про специфіку професії, формували й розвивали професійні вміння та комунікативні навички.

За результатами навчання здобувачі освіти пройшли державну кваліфікаційну атестацію, на якій члени комісій розглянули підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, письмові екзаменаційні роботи та провели перевірку знань.

Очолювали атестацію

голови комісій:

• Юрій МЕЛЬНИК, начальник ДУ «Дніпровська виправна колонія (№ 89)», полковник внутрішньої служби;
  • Руслан СУХОРАБ, начальник ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», полковник внутрішньої служби;

заступники голів комісій:

• Сергій ТЮФТІЙ, заступник директора Інституту професійного розвитку ПАУ, полковник внутрішньої служби;
  • Євген БОРИСЕНКО, заступник директора Інституту професійного розвитку ПАУ, полковник внутрішньої служби.

Атестація рівня знань і вмінь підтвердила високий рівень професійної підготовки наших випускників та вміння ефективно реагувати на виклики в майбутньому.

Бажаємо нашим випускникам легкої та успішної служби в мирній і незалежній Україні!