Оголошення результатів конкурсу “У мене є право”

Цей день настав!

Переможців Всеукраїнського конкурсу творів есе “У мене є право” визначено!

Дорогі учасники та їх куратори!

Ми сподівались, що отримаємо більше заявок, ніж в попередньому році, але й подумати не могли, що їх виявиться стільки!

Цьогоріч нам надійшло близько 1200 робіт з навчальних закладів різних куточків України. Географія нашого конкурсу ширилась з західних до східних областей, Донецької та Луганської області. Деякі роботи надішли від дітей, які були вимушені покинути Україну через війну.

Ми щиро дякуємо за активну участь, самобутні думки та небайдужість до теми права в Україні. Комісія Конкурсу була надзвичайно вражена якістю, високим виконанням конкурсних робіт, а також творчими підходами, якими багато з вас дивували нас в цьому році. Хочемо окремо подякувати кураторам, які допомагали та спонукали своїх учнів шукати відповіді на серйозні та актуальні в умовах війни питання права людини. Приємно дивує й те, що школярі стають все більш обізнаними в сфері ⚖️ прав людини.

Конкуренція була потужною і для прийняття рішення членам журі доводилось враховувати найдрібніші зауваження. Тому, те, що ваших імен немає у цьому списку, не означає, що робота неякісна, адже наша комісія відмітила багато робіт, які також заслуговують на увагу.

Переможці Конкурсу в 2024 році:

Серед 9 класів:

І місце – Новікова Вікторія. Путивльський ліцей №2 ім. Г.Я.Базими, м. Путивль Сумська обл. (куратор – Хілько Олена).

ІІ місце – Антонова Анжеліка Ліцей “Тріумф”, м.Київ, Київська обл. (куратор – Філь Валентин).

ІІІ місця – Сурмачевський Андрій. Ніжинська гімназія № 10., м.Ніжин, Чернігівська обл. (куратор – Кресан Алла).

Серед 10 класів:

І Місце – Шкільнюк Вікторія. Скоморошківський ліцей, с. Скоморошки, Вінницька обл. (куратор – Гримак Надія).

ІІ місце – Євпак Мар’яна. Хорошівський ліцей №1, с. Поромівка, Житомирська обл. (куратор – Бєлоусова Тетяна).

ІІІ місце – Девішева Діляра. Міжнародна академічна школа “Одеса”, м. Одеса, Одеська обл. (куратор – Остапенко Тимур).

Серед 11 класів:

І місце – Барабаш Христина. СЗШ №73, м. Львів, Львівська обл. (керівник – Клемба Лілія).

ІІ місце – Симінська Марта. Суський ліцей, с. Суськ, Волинська обл. (керівник – Павлюк Валентина).

ІІІ місце – Дзерун Богдан. Сарненський ліцей №1 ім. Т.Г. Шевченка, м.Сарни, Рівненська обл. (куратор – Дзерун Ірина).

Всі учасники Конкурсу та їх керівники отримають дипломи та подяки на вказані електронні адреси. Учасники конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають дипломи переможців та цінні подарунки.

Дорогі переможці! Найближчим часом ми зв’яжемося з вами для уточнення інформації.

З нетерпінням чекаємо на вашу участь у творчих заходах наступного року!