Науково-практичний семінар із запровадження інституту пробації

9 червня 2017 року на базі Чернігівського міського відділу  з питань пробації було організовано науково-практичний семінар за участі практичних працівників пробації, науково-педагогічного персоналу та курсантів Академії. Під час зустрічі  відбулось обговорення питань запровадження інституту пробації в Україні.

На семінарі було акцентовано увагу на особливостях державної політики в сфері пробації, розглянуто питання щодо порядку та напрямків підвищення кваліфікації персоналу органів пробації та перспективи впровадження міжнародного досвіду апробаційної діяльності в Україні.

Начальник Чернігівського міського відділу з питань пробації  Скалюн Є. В. ознайомив присутніх з особливостями впровадження пробації, акцентувавши свою увагу на практичному аспекті діяльності цієї інституції. Фахівець з питань соц. роботи з суб¢єктами пробації Лаврик А. О.   наголосила на особливостях підготовки досудової доповіді.

Протягом обговорення курсанти активно долучалися до дискусії щодо тенденцій реорганізації кримінально-виконавчих органів в органи пробації, а також щодо особливостей проходження служби.

Кафедра адміністративного, цивільного та господарського права і процесу