Лекція щодо проблемних питань національної безпеки

Про проблемні питання національної безпеки — на гостьовій лекції в Пенітенціарній академії України.

Нещодавно в ПАУ відбулось гостьове заняття головного консультанта Департаменту документального забезпечення Офісу Президента України, кандидата наук з державного управління Людмили МАСЛОВОЇ на тему: «Юридична відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері забезпечення національної безпеки України».

Заняття охоплювало проблеми забезпечення національної безпеки під час воєнного стану та юридичну відповідальність за злочини проти основ національної безпеки України, які належать до категорії особливо тяжких.

Захід був організований кафедрою адміністративного, цивільного та господарського права і процесу юридичного факультету.