Інтерактивний захід до Дня пам’яті жертв Голокосту

Сьогодні, 30 січня, в Пенітенціарній академії України було проведено інтерактивний захід, присвячений Дню вшанування пам’яті жертв Голокосту.

Захід організувала доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін, кандидат історичних наук Алла Попружна.

Першокурсники ПАУ мали змогу обговорити історію трагедії Голокосту, його особливості в різних частинах Європи та регіонах України, торкнутися питань релігійних і культурних традицій євреїв, висвітлити особливості збалансованої культури пам’яті, а також переглянути кінострічку Haya-Lea Detinko – Surviving Stalin’s Gulag.

Фільм про долю єврейської дівчини Хаї-Леї з Рівного був створений інститутом Centropa, який використовує новітні цифрові технології, аби залучити сучасних студентів до вивчення єврейської історії ХХ століття.