ІХ Міжнародна наукова конференція пам’яті Анатолія Лапутіна

Співробітники кафедри фізичної підготовки та викладач кафедри психології Разумейко Н.С. взяли участь у роботі ІХ Міжнародної наукової конференції пам’яті Анатолія Миколайовича Лапутіна «Актуальні проблеми сучасної біомеханіки фізичного виховання та спорту», яка відбулася 13-14 жовтня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка.

Пленарне засідання розпочалося з вітального слова ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента НАПН України Миколи Олексійовича Носка та представлення почесних гостей.

Вітаючи присутніх, очільник вишу підкреслив, що вже дев’ять років традиційно на конференцію збираються найкращі учні видатного вченого Анатолія Миколайовича Лапутіна, які продовжують розпочату ним справу. Він зауважив, що чернігівські науковці роблять значний внесок у розвиток досліджень законів руху в живих системах, які вивчає біомеханіка.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у наукових секціях, де обговорювалися біомеханічні, педагогічні, медико-біологічні та психологічні аспекти фізичного виховання і спорту.

Особливою увагою користувалася секція біомеханічних, інформаційно-комунікаційних технологій та конструкторських розробок у фізичному вихованні та спорті.

Результатом конференції для викладачів Академії ДПтС став отриманий безцінний науково-практичний досвід та незабутні враження.

Кафедра фізичної підготовки