Естетика сучасного театру: від теорії до практики

“Театр має бути таким, яким суспільство має бути завтра..”
Л.Курбас

До Міжнародного дня театру молодь Пенітенціарної академії України ближче познайомилася зі світом театрального мистецтва, отримала яскраві емоції та перейнялася духом невгамовної творчості на гостьовому практичному занятті «ЕСТЕТИКА СУЧАСНОГО ТЕАТРУ: ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ».

Гостями заходу стали: Марина КАРАНДА, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та культурології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, художня керівниця театру «EX LIBRIS», та артисти театру.

На занятті учасники мали змогу ознайомитися з сучасними театрально-естетичними концепціями, з перших вуст почути про закулісся театрів Чернігівщини та дізнатися про роботу молодіжного аматорського театру «EX LIBRIS», який у цьому році відзначив своє десятиріччя.

Захід організували викладачі кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін ПАУ.