Дебати між здобувачами вищої освіти ПАУ

Дебати між здобувачами вищої освіти другого курсу юридичного факультету й факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб відбулися 21 листопада. Тема дебатів – «Публікація фото в соціальних мережах без обмежень кола користувачів є публічним показом фото: «за» та «проти» (за постановою Верховного Суду України від 19.07.2023 р. у справі № 214/11028/21)».

Захід організували і провели Наукове товариство Академії спільно з професором кафедри педагогіки та гуманітарних дисциплін Вікторією Аніщенко, професором кафедри економіки та соціальних дисциплін Наталією Доній і старшим інспектором факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб Богданою Рождественською. Модератором заходу виступила заступниця голови Наукового товариства Академії Катерина Коваленко.

Позицію «за» в дебатах представляли здобувачі вищої освіти факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб. До складу команди входили Вікторія Петрикей, Дмитро Клочко, Данило Пінчук, Станіслав Мандринкін. Здобувачі вищої освіти юридичного факультету обстоювали позицію «проти». У цій команді дебатували: Дмитро Мультан, Олег Салата, Марія Гречуха, Софія Козарно.

Під час дебатів учасники продемонстрували вміння згуртовано працювати, застосували знання нормативно-правової бази, надали аргументи стосовно зазначеної тематики, поставили запитання, пов’язані із заслуханими доповідями.

За результатами дебатів обидві команди отримали однакову кількість балів.