Цикл тренінгів для керівників державних установ

Цикл тренінгів за програмою «Ефективні інструменти для розвитку бізнесу» для керівників державних установ, які працюють в підпорядкуванні Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, відбувся 25–26 січня на базі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

У заході взяли участь перший заступник начальника Департаменту, полковник внутрішньої служби Віктор Кощинець та представники пенітенціарної системи України. Пенітенціарну академію України представила кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки і соціальних дисциплін ПАУ Світлана Суворова.

Спікерами на заняттях були тренери Школи бізнесу та менеджменту, яка функціонує при факультеті управління Прикарпатського національного університету.

Тренери поділилися своїми знаннями та досвідом у галузі стратегічного управління бізнесом, розкрили особливості фандрейзингової діяльності. До того ж зроблено акцент на важливості впровадження концепції маркетингу в діяльність державних підприємств та запропоновано інструменти для розвитку критичного і креативного мислення.