Академія долучилася до Кампанії проти мови ненависті в Інтернеті

Курсанти та студенти Академії Державної пенітенціарної служби долучилися до Кампанії проти мови ненависті

09 лютого активна молодь Академії Державної пенітенціарної служби долучилася до поширення молодіжної загальноєвропейської Кампанії проти мови ненависті в онлайн-просторі «Рух проти ненависті» («No Hate Speech Movement»).

Під час заходу курсанти та студенти дізналися про зміст і специфіку кампанії «No Hate Speech Movement», наявний європейський та український досвід, здобуті результати, ознайомилися із напрямами реалізації кампанії, обмінялися досвідом протидії мові ворожнечі он-лайн і оф-лайн.

Під час виконання творчих завдань учасники досліджували і дискутували щодо позитивних і негативних наслідків Інтернету, що саме сприяє обізнаності молоді про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання. Обговорювали питання, як молодь може користуватися Інтернетом, щоб не поширювати мову ненависті та зробити користування Інтернетом безпечним.

Юридичний факультет