ВСТУП 2022Академія Державної пенітенціарної служби  – заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який є державною установою в підпорядкуванні  Міністерства юстиції України.

Віртуальний тур Академією ДПтС

БАКАЛАВРАТ

вступ на навчання за державним замовленням

stan-kursantom-2022Як стати курсантом Академії Державної пенітенціарної служби

5 кроків для вступу

1 крок – звернутись до відділу по роботі з персоналом найближчої установи виконання покарань (УВП) або слідчого ізолятора (СІЗО) та отримати перелік документів для формування особової справи й проходження військово-лікарської комісії. Зібрати необхідні документи та передати їх до відділу по роботі з персоналом УВП або СІЗО для формування особової справи (Вашу справу надішлють до Академії ДПтС, везти її самому не потрібно). Контакти УВП та СІЗО можна знайти тут: //minjust.gov.ua/dep/dkvs/mijregionalni-teritorialni-organi-z-pitan-vikonannya-kriminalnih-pokaran-ministerstva-yustitsii-ukraini

2 крок – скласти національний мультипредметний тест (НМТ). Це обов’язково для вступу на освітні програми «Право», «Економіка», «Психологія». Для спеціальності «Правоохоронна діяльність» : можна здати НМТ або ж вступне мультипредметне випробування в Академії ДПтС).

3 крок – з’явитись до Академії ДПтС 15 серпня 2022 року (м. Чернігів, вул. Гонча 34) з документами (паспорт, документ про загальну середню освіту, приписне свідоцтво (для чоловіків), сертифікат НМТ), зареєструватись та подати заяву (можна подати одразу на декілька спеціальностей: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Економіка»).

4 крок – скласти вступне випробування з фізичної підготовки (для всіх спеціальностей). З нормативами можна ознайомитись тут: //academysps.edu.ua/wp-content/uploads/2022/05/Programa-vstupnogo-viprobuvannya-z-fizichnoi-pidgotovki-2022.pdf

Скласти вступне мультипредметне випробування (для вступу на програму «Правоохоронна діяльність»).

5 крок – дочекатись оприлюднення рейтингових списків – 17 серпня 2022 року та подати оригінали документів, якщо Ви не зробили цього відразу при реєстрації. 22 серпня 2022 року публікується наказ про зарахування.

Вітаємо – Ви курсант Академії ДПтС!

БАКАЛАВРАТ

вступ на навчання за кошти фізичних, юридичних осіб

стань студентом

Вступ2022 АкадеміяДПтС

Магістратура Академія ДПтС 2022

Аспірантура Академія ДПтС

Приймальна комісія

м. Чернігів,

вул. Гонча, 34

Телефон: (0462)  653-919

E-mail: academy@kvs.gov.ua

Ви питаєте - ми відповідаємо

Є питання - напишіть нам

    [recaptcha]