Зустріч випускників Єврошколи при представництві ЄС в Україні

З 14 по 15 вересня 2018 року у Києві відбувся захід, при представництві ЄС в Україні – зустріч випускників (починаючи з 2013 року) Єврошколи. Близько 200 – ста учасників брали участь у форумі. Основною метою заходу було налагодити комунікацію між активістами на регіональних рівнях для майбутньої взаємодії.

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права до участі в форумі EUstudydays Alumni (Єврошкола – випускники) в м. Києві, було підготовлено курсанта 3-го курсу юридичного факультету Академії ДПтС – Васильченка Олександра.

В перший день Єврошколи, всі присутні отримали можливість послухати інформативні лекції (лектори як з України так із-за кордону). Поспілкуватись з учасниками форуму приїхав і голова делегації ЄС в Україні – Hugues Mingarelli (Хюг Мінгареллі).

На другий день, випускники Єврошколи, які досягли певних результатів, ділились досвідом (молоді посли, випускники Еразмусу, Фулбрайту та ін..).

Цей форум – це можливість знайти однодумців, підтримку та набратись досвіду!