Змагання з мініфутболу серед курсантів та студентів Академії

11 жовтня на полі спортивного комплексу «Чернігів-Арена» відбулись змагання з мініфутболу серед курсантів та студентів Академії Державної пенітенціарної служби за програмою «Спартакіада 2020–2021».

У змаганнях взяли участь 6 команд: команди І–ІV курсів юридичного факультету, команда факультету пробації та команда факультету заочного навчання. Ігри проходили у двох підгрупах. У підгрупі «А» команда студентів перемогла команду ІV курсу юрфаку та розійшлася нічиєю з командою ІІ курсу того ж підрозділу, що дало їм можливість вийти у півфінал з першого місця. Між собою команди ІV та ІІ курсів зіграли 2:1 на користь випускного курсу і вони з другого місця потрапили в наступний тур змагань.

У підгрупі «В» з першого місця вийшла команда ІІІ курсу юридичного факультету, обігравши з мінімальним рахунком команду пробації та проекзаменувавши команду І курсу юрфаку. З другого місця до півфіналу потрапила команда пробації, яка перемогла футболістів І курсу.

У першому півфіналі зустрілись команди факультету пробації та факультету заочного навчання, де в рівній боротьбі фортуна була на боці футболістів пробації. Другий півфінал розвивався більш драматично. В запеклій спортивній боротьбі команд ІV та ІІІ курсів юрфаку основний час не виявив переможця, а в серії післяматчевих пенальті воротар ІІІ курсу Микита Вареник зробив більше «сейвів», що дало можливість його команді вийти до фінальної частини змагань.

У грі за бронзу команда студентів зійшлась у відкритій спортивній боротьбі з футболістами ІV курсу юрфаку, але далася в знаки фізична втома. У підсумку – третє місце в команди ІV курсу юридичного факультету.

Фінал між командами пробації та ІІІ курсу юридичного факультету тримав у напруженні майже до останньої п’ятихвилинки не тільки тренерський штаб, але й малочисельну армію вболівальників. І коли вже обидві команди налаштовувались на серію післяматчевих пенальті, влучний постріл у дальню «дев’ятку» суперників гравцем команди ІІІ курсу Сергієм Мелашедченко приніс його команді таку жадану перемогу і звання кращих.

Підсумок такий: друге місце посіла збірна команда факультету пробації, а чемпіонами змагань з мініфутболу серед курсантів та студентів Академії Державної пенітенціарної служби за програмою «Спартакіада 2020–2021» стали курсанти ІІІ курсу юридичного факультету.

Футбольне свято відбулось! Будьмо – 36.6!!!