Яскрава подорож до найбільшого парку України

20 травня 2017 року студенти і курсанти юридичного факультету та факультету пробації  Академії здійснили захоплюючу подорож до міста Умань, де відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка», а також побували у місті Вінниця, зокрема оглянули фонтан «Рошен».

Парк «Софіївка» – це єднання штучних водоспадів, пагорбів, каналів, ставків із фонтанами, павільйонів, скульптур і мармурових статуй античних богів, філософів і поетів. Під час екскурсії курсанти та студенти ознайомилися з історичними етапами будівництва та розвитку дендропарку «Софіївка», дізналися захопливу історію кохання польського магната Станіслава Щенсного-Потоцького з гречанкою, за походженням Софією Глявоне-Вітт-Потоцькою, оглянули всі головні об’єкти парку, серед яких вражаючі гідротехнічні споруди «Софіївки»: фонтан Змія, Великий водоспад, водоспади «Три сльози», Дерев’яний шлюз, Венеціанський місток та ін.; видатні скульптури античності: Амура, Меркурія, Евріпіда, Аполлона Бельведерського, Орфея; шедеври садово-паркового мистецтва кінця XVIII – початку XIX століть: Долину Гігантів, грот Тантала, грот Каліпсо, грот Фетіди, «Єлисейські поля», Темпейську долину, Критський лабіринт. «Софіївку» називають храмом природи, поемою з каменю, води, землі, архітектурних споруд і скульптур.

Уже пізно ввечері дістались до міста Вінниця де на власні очі змогли переконатись в унікальності світло-музичного фонтана «Рошен». Це найбільший фонтан у Європі, побудований на відкритій водоймі – в руслі річки Південний Буг. Для вечірнього шоу використані суперпотужні світлодіодні ліхтарі, що створюють яскраве, видовищне підсвічування зі всілякими ефектами. А за допомогою лазерного проектора з екраном можна демонструвати на фонтан відеозображення у форматі 3D.

Під час поїздки курсанти та студенти Академії не тільки дізнались багато цікавого, але й гарно відпочили.

Відділ виховної та психологічної роботи