Всеукраїнський форум для кураторів юридичних клінік

Керівник юридичної клініки Академії Сікун Антон Миколайович взяв участь у І Всеукраїнському форумі для викладачів/кураторів юридичних клінік «Юридичні клініки-провайдери безоплатної правової допомоги». Спікерами форуму виступили: Тетяна Бурак, старший радник з питань захисту прав споживачів фінансових послуг проєкту «Трансформація фінансового сектору», Юлія Ломжець, голова Асоціації юридичних клінік України, Петро Пацурківський, професор, декан юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та ін.

Під час форуму відбувся обмін досвіду роботи юридичних клінік. Обговорено, які виклики виникли під час карантинного режиму та шляхи їх вирішення. А також розглянуто питання щодо ролі юридичних клінік у системі юридичної освіти.