Вручення погонів молодших лейтенантів запасу

Напередодні Новорічних свят в Академії Державної пенітенціарної служби відбулась урочиста подія — вручення погонів молодших лейтенантів слухачам кафедри військової підготовки Академії, які закінчили навчання у 2021 році. Не всі випускники кафедри змогли бути присутніми на урочистостях, оскільки після складання військової присяги на вірність українському народові вони роз’їхались по місцях постійного проживання до різних областей нашої країни.

Наказ Міністра оборони України про присвоєння первинного військового звання «молодший лейтенант запасу» зачитав завідувач кафедри військової підготовки Академії Анатолій Кирилюк, а вручив погони молодим офіцерам проректор Академії полковник внутрішньої служби Олексій Шеремета.

Слід зазначити: Академія Державної пенітенціарної служби є єдиним закладом вищої освіти на території Чернігівської області, яка має у своєму штаті кафедру військової підготовки, що здійснює військову підготовку громадян України для військових частин Сухопутних військ Збройних Сил України.

У 2021 році відбувся другий випуск офіцерів запасу. Новий набір громадян, які бажають отримати військову освіту, кафедра проводитиме у квітні – березні 2022 року. За інформацією про умови вступу та проходження навчання на кафедрі охочі можуть звертатися до керівництва кафедри на адресу: вул. Шевченка, 103а, м. Чернігів, 14035; тел. (04622) 3-36-46