Випускники кафедри військової підготовки склали присягу

22 липня на плацу Академії ДПтС 63 слухача, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народу.

Протягом двох років в Академії майбутні офіцери запасу проходили навчання за програмою військової підготовки за військово-обліковою спеціальністю «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів». Юнаки й дівчата вивчили військову техніку та зброю, тактичні прийоми ведення бойових дій, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу, набули навичок із тактики, вогневої підготовки, топографії, військової психології, опанували стройові прийоми та статути Збройних Сил України.

Вони успішно пройшли навчальний збір – головний іспит, завершальний етап перевірки знань та закріплення практичних навичок і вмінь, отриманих під час вивчення військових дисциплін. Після атестації і наказу Міністерства оборони України випускникам присвоять звання молодшого лейтенанта запасу.

З випуском кафедри військової підготовки та складанням присяги всіх присутніх привітав командувач оперативним командуванням «ПІВНІЧ» генерал-майор Валерій Залужний та ректор Академії Олексій Тогочинський.