VІ тур Чемпіонату України команд Другої ліги з футзалу

15 лютого 2018 року в Чернігові відбувся останній VІ тур розіграшу сумської зони Чемпіонату України серед команд Другої ліги з футзалу, де збірна команда Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського національного технологічного університету приймала у себе вдома команду «Локомотив» з Конотопа.

За перші десять хвилин візаві обмінялися голами, але потім футболісти Конотопа додали в русі та швидкості і ще двічі засмутили вболівальників команди Чернігова.

У другому таймі суперники знову обмінялися голами, а при рахунку 4:2 чернігівці отримали шанс та дві хвилини переваги. Проте вони так і не змогли скористатися цією можливістю. Такої кількості гольових моментів у команди господарів не було протягом усього Чемпіонату. Штанги та поперечини раз за разом рятували команду гостей від голів. Декілька невикористаних виходів віч-на-віч з воротарем команди «Локомотив» не принесли бажаного для нашої команди результату.

В останні хвилини гри команда «Академія-ЧНТУ» «розігрувала п’ятого», підключивши до атаки воротаря, та м’яч вперто не хотів потрапляти до сітки воріт суперника. В одній з комбінацій футболісти «Локомотива» вдало провели контрвипад, забивши ще одного м’яча.

Сподіваємось, що гравці і тренери команди Академії Державної пенітенціарної служби та Чернігівського національного технологічного університету отримали величезний досвід та приклад гри на рівні Чемпіонату України серед команд Другої ліги.

Популяризація навчального закладу, селекція молоді та тренування гравців – першочергові складові для фундаменту команди Академії Державної пенітенціарної служби. Зробивши висновки, ми обов’язково повернемось до змагань вищого ґатунку в наступному сезоні.

Висловлюємо велику подяку за підтримку керівництву навчальних закладів та вболівальникам, які щиро вірять у нас, незважаючи ні на що. Дякуємо!!! Дякуємо!!! Дякуємо!!!