Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього

Протягом листопада–грудня 2020 року доцент кафедри економіки та соціальних дисциплін підполковник внутрішньої служби А. В. Попружна брала участь в онлайн-школі «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього: навчання про історію Голокосту і права людини», організованої Українським центром вивчення історії Голокосту та Інститутом вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель (Нью-Йорк).

У ході 9 онлайн-зустрічей 30 учасників з усієї країни та лектори обговорювали питання інтеграції навчання про історію Голокосту та освіту в сфері прав людини, розглядали історичні та методичні кейси, брали участь у практикумах та обговореннях, формулювали власні плани щодо покращення такої освіти у своїх навчальних закладах. Додаткові матеріали, надіслані лекторами та ведучими наперед, відеолекції, пошукові та практичні завдання допомагали максимально урізноманітнити навчання й обмін досвідом, а також встигнути осягнути якомога більший обсяг матеріалу.

Семінар-школа відбулася за співфінансування Інституту імені Ольги Ленгель та Голландського єврейського гуманітарного фонду (Dutch Jewish Humanitarian Fund).