Участь в ініціативі „Відкритий Уряд”
18.07.2018 р. науково-педагогічні працівники кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права із залученням курсантів та студентів Академії взяли участь в обговоренні міжнародної Ініціативи «Партнерство „Відкритий Уряд”».

Це потужний і дієвий проект, який дозволяє громадськості брати безпосередньо участь у визначенні пріоритетів діяльності Уряду і, відповідно, впливати на процес прийняття необхідних рішень в країні, сприяти відкритості влади, здійснювати контроль за виконанням прийнятих рішень.

Ініціатива діє в Україні з 2011 року і саме завдяки їй було розроблено і впроваджено такі важливі і системні зміни, як система «Відкриті дані» – доступ до інформації органів влади; єдиний веб-портал публічних державних закупівель» ProZorro@»; систему електронного декларування; відкрито ЦНАПи – центри надання адміністративних послуг; єдиний веб-портал використання бюджетних коштів – публікуються транзакції казначейства, договори державних та комунальних підприємств; впроваджено державне фінансування політичних партій та інше.

Кафедра теорії та історії держави і права, конституційного права