Участь у конкурсі «Моя європейська спадщина»

Команда курсантів факультету пробації та студентів факультету заочного навчання та навчання за кошти фізичних, юридичних осіб під керівництвом доцента кафедри економіки та соціальних дисциплін Алли Попружної взяла участь у конкурсі «Моя європейська спадщина». У рамках дисципліни «Європейський вимір історії України» учасники підготували два відеоролики. Один з них присвячений срібним алтарним вратам Борисоглібського собору, що були виготовлені на замовлення гетьмана Івана Мазепи на початку XVIII ст. у німецькому місті Аусбургу, другий відеопроєкт – запровадженню Магдебурзького права в Чернігові.

Представлені творчі роботи отримали схвальну оцінку від Управління культури та туризму Чернігівської міської ради.