Тренініг «Відповідальна молодь проти корупції»

Науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права було підготовлено курсантів 2 та 3 курсів – Паламарчук Віталіну, Руденко Марію та Мадюдю Петра для участі в тренінгу, що є частиною проекту «Відповідальна молодь проти корупції», який реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Тренінг відбувався в м. Київ 29–31 травня 2018 року. Його мета– підготовка 25 молодіжних лідерів, студентів вишів як тренерів з курсу «Протидія корупції» та формування негативного ставлення до будь-яких виявів корупції. Основними критеріями відбору була активна громадська позиція та передача отриманих знань для щонайменше 25 своїх друзів та колег.

23.06.2018 року для передачі отриманих знань в Академії був проведений тренінг «Корупція (не) в тобі» для курсантів 1-го курсу. Програма тренінгу включала: визначення проблеми, види та сфери корупції, причини, негативні наслідки корупції, протидія корупції та роль кожного в цьому процесі, молодь і протидія корупції.

Як молодим тренерам було досить цікаво працювати з аудиторією, організовувати роботу в групах, воркшопи та підтримувати дружню атмосферу протягом усього тренінгу.

Кафедра теорії та історії держави і права,
конституційного права