Тренінг з питань гендерної рівності

21–22 лютого 2020 року старший психолог Локоть Надія та курсантка першого курсу факультету пробації Парубець Катерина взяли участь у тренінгу «Школа Толерантності з питань гендерної рівності» за підтримки Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед».

Протягом двох тренінгових днів учасники та учасниці різних професій дискутували про права людини, гендерну рівність та дискримінацію. Під час роботи тренера ознайомили з різноманітними кейсами та надали можливість на практиці застосовувати отримані знання. Поділивши присутніх на маленькі групи, заохочували кожного до висловлення власних думок.

На завершення учасники інтенсиву зазначили, що подібні тренінги дозволять більш широко та якісно проводити профілактичну й просвітницьку діяльність у напрямку формування толерантного ставлення молодого покоління та боротьби проти насильства у суспільстві.

Відділ виховної та психологічної роботи