Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання

22–23 березня 2018 року в Києві в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова пройшла ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту».

Академію Державної пенітенціарної служби представляв викладач кафедри фізичної підготовки, кандидат технічних наук, доцент Пилипенко В. М., який виступив з докладом на тему: «Фізичне виховання курсантсько-студентської молоді засобами спортивно-ігрової діяльності».

Під час проведення конференції було встановлено відеоміст між Республікою Білорусь та Республікою Польща. Участь викладачів Академії в таких конференціях, безумовно, підвищує науковий рівень та міжнародний рейтинг нашого закладу вищої освіти.