Срібло у змаганнях з підтягування на перекладині

20 вересня команда Академії Державної пенітенціарної служби здобула срібло у змаганнях з підтягування на перекладині присвячених Міжнародному дню студентського спорту. Курсанти Академії Олександр Строн та Артем Грицик в особовому заліку вибороли ІІ та ІІІ місце відповідно. Більше 100 студентів та курсантів із усіх вищих навчальних закладів Чернігова змагалися у міському парку культури та відпочинку.

Як зазначив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, спорт робить людину кращою, сильнішою, наполегливішою в досягненні своєї мети, він привчає людину до здорового способу життя, а здоров’я — це краса і сила духу.

Метою даного заходу стало відзначення Міжнародного дня студентського спорту, стимулювання розвитку фізичної культури та спорту у закладах вищої освіти та популяризація здорового способу життя.