Семінар «Проблеми формування національної ідентичності молоді»
24 жовтня 2018 року викладачами кафедри психології Академії Державної пенітенціарної служби організовано та проведено науково-практичний семінар на тему: «Проблеми формування національної ідентичності сучасної молоді». Ця тема є досить актуальною в наш час, тому основною метою було поглибити й узагальнити знання учасників семінару щодо поняття ідентичність, національна ідентичність; проаналізувати питання національної ідентичності у сучасному українському суспільстві.
До участі в науковому заході були залучені курсанти 1-го та 2-го курсів факультету пробації. Під час роботи семінару обговорювали низку проблемних питань, таких як: поняття «ідентичність», «національна ідентичність», примордіалізм та есенціалізм як ідея початковості, об’єктивності існування нації; «Етнічні ядра» та формування націй; знання та використання української мови як засіб формування української ідентичності; формування української ідентичності в електронному освітньому просторі; формування громадянської культури особистості засобами художнього слова та інше. З цікавими та змістовними доповідями виступили: курсант 2-го курсу Псюк Ліда з темою «Заміна ідентичностей та ідеологій як основна причина місцевої нестабільності, виникнення конфліктів» та курсант 1–го курсу Єльцова Яна з темою «Значення мови у процесах утвердження й зміцнення національної держави».